ساعت ست

ست کردن ساعت ها میتواند یکی از شیک ترین و خاص ترین نوع هماهنگی زوج ها و پارتنر ها با یک دیگر باشد که در این مقاله از سایت تایمر 98 با توجه به قیمت سته ها آنها را دسته بندی و معرفی نموده ایم تا با هر مقدار بودجه بتوانید خرید ساعت ست خود را انجام دهید .

راهنمای خرید ست ساعت مچی مردانه و زنانه

فرم صفحه ساعت: یکی از مواردی که در هنگام خرید ساعت مردانه و زنانه و یا دخترانه پسرانه ست باید به آن توجه فرمایید، فرم صفحه ساعت ها مورد انتخابتان است که می تواند در فرم های مختلف مانند فرم مربع، مستطیلی ساده ، گرد، بیضی و.. باشد که البته فرم مربعی و گرد و مستطیلی از طرفداران بیشتری در ایران برخوردار هستند. همچنین در نظر بگیرید باشد فرم ساعت مچی شما باید به سایز و ابعاد مچ شما همخوانی داشته باشد برای خانم ها پیشنهاد میشود از فرم ساعت های گرد و مربع استفاده نمایند

جنس بدنه ساعت ها : نکته دیگر در هنگام انتخاب و خرید ست ساعت جنس و آلیاژ استفاده شده در بدنه ساعت ها میباشد که با توجه به برند تولید کننده ساعت و مقاومت آن میتواند متفاوت باشد محبوبترین جنس بدنه ساعت ها میتوان به  :  چوبی، فلزی، پلاستیکی،استیلی، ساخته شده از رزین اشاره کرد که در این لیست ساعت های چوبی از طرفداران کمتری به دلیل حساسیت بالای این ساعت ها برخوردار است.

ساعت ست برند

با گذشت زمان لیست خریدهای ویژه عروسی و ازدواج زوج های جوان گسترده تر شده است و امروزه لیست خریدهای زنانه و مردانه نیز به این لیست اضافه شده است. خرید ساعت مچی زنانه و مردانه که با یکدیگر ازدواج کرده اند امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و تمامی زوج های جدید و قدیم علاقه مند به خرید ساعت های مردانه و زنانه مشابه برای استفاده در اکثر مهمانی های رسمی هستند یا قرارها دوستانه باشد تا اگر شما در ادامه این مطلب با لیست بیست تایی، شما را با نکات مهم در خصوص خرید ساعت مچی مردانه و زنانه آشنا می کنیم.

خرید ساعت ست تا 1 میلیون تومان

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه والار مدل G43333

ست ساعت مردانه زنانه تا 1 میلیون تومان

 

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل
رنگ صفحه مشکی رنگ بند مشکی نوع قفل بند کلیپسی با محافظ عقربه‌های شب‌تاب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز)

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه والار مدل Ros11234

خرید بهترین مدل های ساعت ست زنانه و مردانه

 

 

 
مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل رنگ صفحه مشکی
رنگ بند مشکی نوع قفل بند کلیپسی با محافظ جنس بند استیلویژگی‌های تخصصی ساعت عقربه‌های شب‌تاب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز)
 
نقاط قوت
  1. زیبایی
  2. طراحی شیک و بروز
  3. قیمت مناسب
نقاط ضعف
  1. تک موتوره

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه فیترون کد fi-6553g

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه فیترون کد fi-6553g

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه فلز رنگ صفحه طلایی
رنگ بند مشکی نوع قفل بند سگکی ساده جنس بند چرم مصنوعی ضخامت بدنه مدل مردانه 8 میلی‌متر ضخامت بدنه مدل زنانه 8 میلی‌متر قطر قاب مدل مردانه 38 میلی‌متر ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب قطر قاب مدل زنانه 25 میلی‌متر

ست ساعت مچی عقربه ای فیترون مدل WM-2020

ست ساعت مچی عقربه ای فیترون مدل WM-2020

 
مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل رنگ صفحه مشکی رنگ بند استیل نوع قفل بند کلیپسی ساده
جنس بند استیل عرض بند مدل مردانه 24 میلی‌متر عرض بند مدل زنانه 16 میلی‌متر ابعاد بدنه مدل مردانه 50x45x8 میلی‌متر ابعاد بدنه مدل زنانه 28x25x6 میلی‌متر

ست ساعت مچی عقربه‌ ای زنانه و مردانه کیو اند کیو مدل c213j212y

ست ساعت مچی عقربه‌ ای زنانه و مردانه کیو اند کیو مدل c213j212y

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل رنگ صفحه سرمه‌ای رنگ بند نقره ای
نوع قفل بند کلیپسی ساده جنس بند استیل ضخامت بدنه مدل مردانه 8 میلی‌متر ضخامت بدنه مدل زنانه 8 میلی‌متر

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه نیوی فورس مدل NF3008G

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه نیوی فورس مدل NF3008G

 
مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی , فشن فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل رنگ صفحه مشکی رنگ بند نقره ای
نوع قفل بند سگکی ضامن‌دار جنس بند فلز ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز) اقلام همراه دفترچه جعبه

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه اوبلاک مدل k72693

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه اوبلاک مدل k72693

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه فلز رنگ صفحه سفید رنگ بند نقره ای
نوع قفل بند کلیپسی ضامن‌دار جنس بند فلز ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز) اقلام همراه جعبه مخصوص

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه سوستون مدل SV-7410

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه سوستون مدل SV-7410

 
مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی , فشن فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه فلز رنگ صفحه سفید رنگ بند نقره ای طلایی
نوع قفل بند سگکی ساده جنس بند استیل ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز)

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه تلارو مدل T3013-G-S2222

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه تلارو مدل T3013-G-S2222

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی , فشن فرم صفحه گرد جنس شیشه هاردلکس جنس بدنه نقره رنگ صفحه نقره‌ای رنگ بند نقره ای
نوع قفل بند تاشو با محافظ جنس بند فلز قطر قاب مدل مردانه 41 میلی‌متر ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه تلارو مدل T3013-G-S3434

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه تلارو مدل T3013-G-S3434

 
مشخصات کلی
نوع کاربری رسمی , فشن فرم صفحه گرد جنس شیشه هاردلکس جنس بدنه استیل رنگ صفحه سرمه‌ای رنگ بند سورمه ای
نوع قفل بند تاشو با محافظ جنس بند فلز قطر قاب مدل مردانه 41 میلی‌متر ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب قطر قاب مدل زنانه 33 میلی‌متر تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز)

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه الگانس مدل 9922

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه الگانس مدل 9922

مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره , رسمی , فشن فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی با پوشش یاقوت جنس بدنه استیل رنگ صفحه سرمه‌ای رنگ بند استیل
نوع قفل بند کلیپسی ضامن‌دار جنس بند فلز قطر قاب مدل مردانه 42 میلی‌متر ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب ویژگی‌های تخصصی ساعت عقربه‌های شب‌تاب قطر قاب مدل زنانه 32 میلی‌متر

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه برنتین مدل 4550026

ست ساعت مچی عقربه ای زنانه و مردانه برنتین مدل 4550026

 
مشخصات کلی
نوع کاربری روزمره فرم صفحه گرد جنس شیشه معدنی جنس بدنه استیل رنگ صفحه سفید رنگ بند مشکی
نوع قفل بند کلیپسی با محافظ جنس بند چرم ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب ویژگی‌های تخصصی ساعت عقربه‌های شب‌تاب تکنولوژی ساخت الکترونیکی (کوارتز)

انواع ست ساعت زنانه و مردانه

وقتی صحبت از مچ دستمان می شود، اغلب به ساعت و حلقه فکر می کنیم. در حالی که این ها بخشی از لباس ما هستند، “مچ دست” بیش از آنچه که به چشم می آید وجود دارد. به لطف پیشرفت های تکنولوژی، ما طیف گسترده ای از گزینه ها را در مورد مچ دست خود داریم.
اگر ساعت شما دارای صفحه نمایش دایره ای است، ممکن است بهترین انتخاب نباشد. به همین ترتیب، اگر شما از سادگی یک ساعت سیاه دوست دارید، ممکن است از یک ساعت آنالوگ سفید ناامید شوید.
شما باید فقط ساعتی بخرید که لباس و شخصیت شما را تکمیل کند. خواندن را ادامه دهید تا در مورد انواع مختلف دستبند موجود و کدام یک از آنها به سلیقه شخصی شما مناسب است.
 

برندهای معروف ست ساعت زنانه و مردانه

ساعت مچی ست برند تیسوت

ساعت های مچی برای همه سنین
در گذشته، ساعت ها فقط با بزرگسالان مرتبط بودند. از آن زمان، ساعت های هوشمند بازی را تغییر داده اند، و ساعت ها را به بخشی ضروری از مجموعه هر فرد مد فکر می کنند.
اگر مادرتان، مادربزرگتان یا مادربزرگ مادربزرگتان ساعت می پوشیدند، احتمالاً یک ساعت کوچک طلایی یا الماس بود که به یک بند چرم متصل شده بود. این نوع ساعت های مچی از قرن نوزدهم محبوب بوده اند. هنوز هم یک انتخاب کلاسیک و در عین حال شیک هستند.
ساعت های مدرن در تمام اشکال و اندازه ها وجود دارند. همچنین لزوماً لازم نیست که آن ها را در مچ دست بپوشانید. اگر مچ دست شما کوچکتر است، ممکن است بخواهید ساعت خود را در گردنبند یا دستبند قرار دهید.
 

ساعت ست تیسوت ساعت ست تیسوت

ساعت مچی ست برند دنیل ولینگتون

نوار چرم کلاسیک
اگر شما به مینیمالیسم علاقه مند هستید و به شکل کلاسیک ساعت مچی چرم علاقه دارید، حتما باید ساعت طلایی Bvlgari 22ct را بررسی کنید. این ساعت به عنوان یک بیانیه مد مینیمالیستی شناخته شده است. با این حال، طبیعت لوکس ساعت آن را برای پوشیدن روزمره نیز مناسب می کند. اگر شما یک انتخاب کلاسیک و در عین حال مدرن می خواهید، نمی توانید اشتباه کنید.
پیکسل های مربع و الماس های گرد
علاوه بر لوکس یک ساعت، یکی از جاذبه های اصلی این محصول نمایش آن است. به لطف ظهور ساعت های هوشمند، ما در حال حاضر طیف گسترده ای از گزینه ها را در مورد نمایشگاه ها داریم. بسیاری از ساعت ها دارای نمایشگاه های دایره ای هستند که برای ایجاد یک بیانیه مد ایده آل هستند.
اگر شما به دنبال قطعه ای هستید که کاملاً کاربردی است و نیازی به پوشیدن روی مچ دست ندارد ، باید Seiko 5 7S6563 را بررسی کنید. این یک انتخاب محبوب برای غواصان و علاقه مندان به آب است. 7S6563 دارای یک کریستال معدنی با دوام است که برای استفاده زیر آب ایده آل است. همچنین دارای یک قاب سیاه یا طلایی است که عملاً زیر آب قابل تشخیص نیست. تنها هدیه ممکن است نقاط قرمز روی پس زمینه سفید باشد دقیقاً جزئیاتی ظریف نیست.
 

ساعت مچی ست برند رومانسون

ساعت ست رومانسون ساعت ست رومانسون

 

مد و کارکرد
به غیر از صفحه نمایش، ما باید هنگام خرید یک ساعت، عملکرد محصول را در نظر داشته باشیم. اگر شما به مد مینیمالیستی علاقه مند هستید و ترجیح می دهید یک محصول کاربردی داشته باشید که هنوز هم می تواند به عنوان یک بیانیه مد پوشیده شود، باید Nomad LinX 24 را بررسی کنید. این یک همکاری بین Nomad LinX و Rolex است. اولین متخصص در ایجاد محصولات هیبریدی است که شیک و در عین حال کاربردی است و دومین ساعت های لوکس تولید می کند. نتیجه ترکیبی از بهترین های هر دو جهان است.
اگر شما به ساعت های لوکس مد و کاربردی علاقه مند هستید ، باید ساعت Audemars Piguet Royal Oak Offshore را بررسی کنید. این یکی از نادرترین قطعات در مجموعه ساعت شرکت است. این کاملاً از طلا ساخته شده و دارای طراحی پیچیده ای است که توجه زیادی را به خود جلب می کند.
ساعت های گرد، مربع و الماس
ما نه تنها دارای سبک های کلاسیک مانند آنهایی که در بالا ذکر شد، بلکه ما همچنین دارای انواع ساعت های مدرن و آینده نگر است که دارای صفحه نمایش منحصر به فرد است. محبوب ترین آنها احتمالا Dior DIORIS MIJAD 1 و TAG Heuer Connected Watch است. Dior DIORIS MIJAD 1 دارای یک صفحه نمایش دوگانه منحصر به فرد است که برای خریدار مد پیشرو ایده آل است. همچنین دارای یک صفحه نمایش الماس منحصر به فرد است که مطمئنا توجه زیادی را به خود جلب می کند. مینیمالیسم و طراحی منحصر به فرد آن را ترکیبی از لوکس و سبک می کند.
ساعت متصل TAG Heuer بخشی از خط ساعت هوشمند متصل برند است که کاملاً مستقل است و دارای صفحه نمایش همیشه روشن است که برای پیگیری زمان در ثانیه ها مناسب است. شکل و اندازه آن آن را بسیار قابل تشخیص می کند و این واقعیت که پس از یک مچ دست طراحی شده است ، آن را حتی چشمگیر تر می کند.
 

قیمت ساعت ست اسپرت

قیمت ساعت ست اسپرت قیمت ساعت ست اسپرت

عکس ساعت مچی ست مردانه و زنانه

آخرین ساعت زنانه
امروزه ، وقتی صحبت از ساعت های هوشمند می شود ، خطوط بین جنسیت ها مبهم شده است. قطعات فوق برای مصرف کنندگان مرد ایده آل است ، اما بسیاری از قطعات به طور خاص برای زنان طراحی شده یا پوشیده می شوند. در دنیای امروز ، مد لوکس توسط مردان و زنان هدایت می شود و آنها اغلب به مارک هایی که دوست دارند نظر می دهند که چه چیزی می پوشند. در نتیجه ، بسیاری از مارک های لوکس با گزینه های مد جلو پاسخ داده اند که هنوز هم مردانه هستند اما به اندازه کافی زنانه هستند تا یک زن احساس اعتماد به نفس و مدرن کند.
بسیاری از مارک های لوکس همچنین قطعات ویژه ای با نمایشگرهای منحصر به فرد برای زنان طراحی کرده اند. به عنوان مثال ساعت پیاجه Prologue را در نظر بگیرید. این ساعت پس از طلای 18 قیراط Piaget Lady Corsair طراحی شده است که از کت های ملوانان فرانسوی الهام گرفته شده است. نتیجه یک ساعت مچ طلایی و طلایی سیاه است که به همان اندازه که شیک است پیچیده است.
همانطور که در بالا اشاره کردیم، مد لوکس ترکیبی از عملکرد و سبک است. قطعات فوق بهترین دو جهان را نشان می دهند چیزی که ممکن است بخواهید به مجموعه خود اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ساعت ها، خواندن را ادامه دهید.

قیمت ست ساعت عروس و داماد

ساعت ست عاشقانه

ساعت ست اصل

ساعت ست سیتیزن

ساعت ست سیتیزن ساعت ست سیتیزن

ساعت ست رولکس

ساعت ست رولکس ساعت ست رولکس

بهترین ساعت های ست

 

فروشگاه
سایدبار
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)