آموزش, راهنما خرید

ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟

ساعت هوشمند هیبریدی

ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟

ساعت هوشمند هیبریدی

درباره ساعت هوشمند هیبریدی

ما در زمانه جالبی زندگی می کنیم. این فناوری چنان پیشرفته شده است .وسایلی که در سریال های اصلی استار ترک تی وی (و حتی اسپینوف های آن) استفاده می کردند ، اکنون به عنوان یک ساعت ماشین حساب دهه 80 منسوخ شده به نظر می رسند.

باید ساعت هوشمند را بررسی کنیم تا ببینیم در چند دهه تا چه حد پیشرفت کرده ایم.با این وجود ، برای همه ابزارهای جالب و طراحی آینده نگر ، ساعتهای هوشمند نتوانستند تصور اکثر جامعه را به خوبی جلب کنند.دلایل زیادی برای آن وجود دارد، اما ساده ترین توضیح ممکن است فقط این باشد که افراد می خواهند ساعتی را استفاده کنند که نگاه کند ، احساس کند و رفتار کند. هر کس نمی خواهد در یک اثر علمی تخیلی زندگی کند حتی وقتی که ناگزیر آینده به حال تبدیل می شود.

ساعت هوشمند هیبریدی ساعتی است که ضمن حفظ زیبایی یک ساعت آنالوگ سنتی ، ویژگی های متصل به یک ساعت هوشمند را دارا می باشد. درحقیقت این ساعت ها مابین ساعت های مکانیکی و هوشمند قرار دارند.میتوان گفت اضافه کردن ویژگی به ساعت های مکانیکی موجب ایجاد این ساعت ها شده اند.

ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد. معمولا هر روز شارژ نمی خواهد .ساعتهای هوشمند هیبریدی ساعتهای متصل به گوشی های هوشمند هستند اما بدون صفحه لمسی. ساعت هوشمند هیبریدی ردیابی تناسب اندام ، هشدار ارتعاش و سایر ویژگی های ساعت هوشمند را از دستگاهی ارائه می دهد که دقیقاً شبیه یک ساعت سنتی است تا یک تکه فناوری.
پیشنهاد:

ساعتهای هوشمند هیبریدی

مشکل پیشرفت سریع فناوری این است که علی رغم یک اختراع چشمگیر و تأثیرگذار در نظر مردم رد می شوند.گوگل گلس نمونه ای کامل از یک اختراع فنی برجسته است که با این وجود نتوانسته است عموم مردم را جلب کند. به طور واضح ، مردم خطر حفظ حریم خصوصی را دوست ندارند.

ساعت های هوشمند با نبردهای صعب العبور با گوگل گلس روبرو نیستند. ساعت های هوشمند دارای بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز هستند و بسیاری از موارد جذاب مانند ردیابی سلامت و تناسب اندام ، دریافت پیام های متنی و تلفنی و پخش فایل های صوتی. این ساعتهای دیجیتالی دارای صفحه نمایش لمسی هستند به گونه ای که به همان روش که گوشی های هوشمند را فعال کرده و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟

قبل از اینکه دنیا دیجیتال شود همه ساعتها مکانیکی بودند. ظرافت طراحی و کار دستی دقیق برخی از بهترین ساعت سازان ،به ضمانت نام ساعت های این شزکت ها کمک کرده بود.برای افرادی که عاشق آن طراحی های کلاسیک ساعت هستند ، معرفی ساعت های هوشمند به نظر می رسید که یک ضربه مرگبار دیگر به صنعت باشد. ساعت هوشمند هیبریدی این اطمینان را به شما می دهد که اینگونه نیست.

از بیرون ، یک ساعت هوشمند هیبریدی مانند یک ساعت مکانیکی، ظریف به نظر می رسد. صورت ها آنالوگ هستند و دارای ساعت ، دقیقه هستند و بند ها می توانند مانند هر ساعت مکانیکی معمولی از جنس استنلس استیل ، چرم یا پارچه باشند.

ویژگی های ساعت هوشمند هیبریدی

مانند ساعت های هوشمند ، یک ساعت هوشمند هیبریدی دارای چندین ویژگی اضافی از جمله ردیاب های سلامتی و تناسب اندام است. ساعتهای هوشمند هیبریدی می توانند به تلفن هوشمند شما پیوند دهند تا بتوانید اعلان های پیام را دریافت کنید یا دوربین یا پخش کننده موسیقی تلفن خود را کنترل کنید.آنها به شما این امکان را می دهند که همیشه ارتباط برقرار کنید بدون اینکه به صورت جسمی به تلفن خود وصل شوید.

برخلاف ساعتهای هوشمند (به ویژه آخرین نسخه های منتشر شده) ، ساعتهای هوشمند هیبریدی دارای صفحه لمسی نیستند و نمی توانند اکثر انواع برنامه ها را اجرا کنند. بسیاری از ویژگی های پیشرفته وجود دارد که با یک ساعت هوشمند هیبریدی همراه هستند مانند هشدار دهنده ، ساعتهای جهانی ، قطب نما .

یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به ساعت های هوشمند ، عمر باتری کوتاه آنها است. این مسئله برای ساعتهای هوشمند هیبریدی مسئله ای نیست، زیرا بدون صفحه لمسی ، تخلیه اصلی انرژی ساعت هوشمند وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.